Merrjep shtepi me qera

    Adresa-Rruga elbasanit tek ambasada turke shtepia ndodhet bal Q62 Shtepi me qera Tophane afer kolegjit Riinvest. 7 m2 te ndare ne 3 ambiente zyre, 2 tualete dhe ballkon. Prane Objektit ka parkim per makina dhe shume biznese te tjera si Bar, Restorant, Qendra Tregtare, Etj. Banesa me Qira dhe në shijte, shtepi, lokale, troje dhe objekte të ndryshme me qira dhe në shitje në Prishtinë GARSONIERE ME QERA NE ULPIAN Ipet banesa Shtepi me qera dhe oferta per apartamente me qera ne Tirane dhe gjithe Shqiperine. Vendi me i mire per shpallje falas per banesa ne shitje, banesa me qera, shetpi ne shitje, shtepi me qera, lokale, zyre, villa, troje, hotele dhe gjithcka tjeter per shtepi. TIRANA REAL ESTATE. com Shtëpi moderne me qera në Lagjën Marigona Rezidenc Shtepi me qera afer Spitalit Amerikan ne Veternik. 292 likes · 10 talking about this. NAIM BEKA)278. al: Merrjep. 12 Sht 10:41. 7 based on 9 Reviews "the best" Shtepi me Qera Ditore Tirane! Ofrohen Shtepi / Apartamente me Qera Ditore, Mujore ose me Periudha Afatgjata. Banesa me Qira dhe në shijte, shtepi, lokale, troje dhe objekte të ndryshme me qira dhe në shitje në Prishtinë. Prishtinë | Vendbanime | Shtëpi | merrjep. Siperfaqa e baneses qe jepet me qira eshte rreth 196m2 dhe perbehet nga 3 dhoma te shtruara me parket,2 tualete,2 ballkone,1 soggiorno,1 kuzhine te re te kompletuar,2 koridore. Shtepia ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me nje siperfaqe prej 67 m2, e cila organizohet ne sallon me kuzhine te perbashket, 1 dhome gjumi, tualet, korridor dhe ballkon. SHATORA ME QERA TAVOLINA KARRIKA 044280873. Shtepi Moderne me qera ne Vrellë / Afer Ajroportit. Kerkoni Shtepi, Prona dhe Apartamente te Blini dhe Shisni ose me Qera me  Adresa-Rruga elbasanit tek ambasada turke shtepia ndodhet bal Merrjep Shtepi Me Qera Njoftimefalas eshte portal me njoftime dhe oferta online ku do te gjeni  online | Shpallje falas per vetura, patundshmeri, telefona celulare, shtepi, banesa ne shitje ne Kosove, Shqiperi dhe Diaspore MerrJep. Shtëpi, Leshohet me qera shtepia në Matiqan , 8703488 Numri i dhomave: 5,   Çmimi:Me Marreveshje. Artanë Vendbanime Shtëpi. Mund te gjeni shtepi me qera ne tirane garsoniere 100 apartamente me qera durres  Shes blej qera shtepi, kerkoj e ofroj pune, shes e blej makina e motorra, Okazion Jepet apartament me qera per pushime ne Sarande (Sarande) (ka foto). shtepi kati dyte ka hyrje te veqant ipet me qera ka Leshohet banesa me qera te fontana afer pompes benzines Ekfiksit. Prevall ~Apartamente dhoma me qera. com Shtepi me qera ne Veternik mbrapa Rezonances Shtepi luksoze me qera ne Taslixhe, tek viva fresh. japim keto shtepija dhe banesa me qera ne ferizaj: 1. 000 €. 150 EUR / muaj . Shtëpi me qira në rrugen "Bujar Roka". 1 100 EUR / muaj. Lloji Shpalljes: Shitet TOKE ME QERA. 200 EUR / Shesim shtëpinë 100 m/2 - me fletëposed 54. Ofron siperfaqe totale prej 101. banesa kati perdhes dy dhoma gjumi, nje sallon me kuzhin, e mobiluar me mobile te reja, qmimi 300 euro. Banesat janë të mobiluara shumë bukur, janë të posa ndërtuara dhe posedojnë nxemje qëndrore. Best real estate platform in Kosovo and Albania. tk/shpallje - Automjete, Prona Të Patundshme, Punë, Shërbime, Mallra për Shtëpi, Biznis & Kopësht, Mallra të Përgjithshme Gjej shtepi ne Sarande, Tirane, Durres, Vlore. Lëshohen me qira banesat në Fushë Kosovë. shtepi kati dyte ka hyrje te veqant ipet me qera, ka nje dhoma gjumi, nje sallon me kuzhin te ndare e mobiluar, qmimi 250 euro (ne qmim hyne shpenzimet si rryma, uji dhe mbeturinat). Ne njoftime falas mund te gjeni shtepi me qera ne tirane te lira gazeta online shtepi me qera ne tirane 100 apartamente me qera durres shtepi me qera rruga don bosko shtepi me qera 21 dhjetori gazeta shtepi me qera durres shtepi me qera 150 ne prizren njoftime falas per shtepi me qera garsoniere me qera 100 mij lek shpi me. Sot 19:37 SHES ose jap me QERA Banesen ne lagjen MATI 1[PR] Shtepi ne Prizren ne lagjen Ortakoll. Dje 22:42. al. Sa më shume like, komente dhe share, ndikon që postimi juaj të fiton prioritet në rënditje. Tirane, Japim me Qera Apartament 2+1 Kati 6, 114 m² 380 Euro Rruga Asim Vokshi prane Shkolles Harry Fultz. Rahovec Vendbanime Shtëpi. com (@MerrJep): "Shiten Shtepit ne Veternik, Qagllavic, Prishtinë https://t. Wohnungsboerse per oferta direkte nga privati te privati. 10 Sht 10:18. Banesa gjendet ne katin e trete, komplet e mobilume dhe sapo e renovume. 2. 1. Banesa me Qera Prizren. Ne banese jane instaluar gjithashtu Linja Telefonike si dhe Interneti. shtepi kati dyte ka hyrje te veqant ipet me qera ka Zyre me qera ne rrugen e Barrikadave ne Tirane. Banes me qera ne Lagjen Tophane, prane Market Beka #1471 Banesa ndodhet ne katin IV Siperfaqja e baneses eshte 67m2 Qmimi i Baneses eshte: Muaj ( 2 Ne njoftime falas mund te gjeni shtepi me qera ne tirane te lira shtepi me qera ne tirane garsoniere 100 apartamente me qera durres gazeta online shtepi me qera ne tirane shtepi me qera rruga don bosko shtepi me qera 21 dhjetori gazeta shtepi me qera durres shtepi me qera 150 ne prizren njoftime falas per shtepi me qera shpi. Shes blej qera shtepi, kerkoj e ofroj pune, shes e blej makina e motorra, elektronike, kafshe e shpende, shtepi pushimi e shume te tjera. 05 Korr 23: 12 Apartament me qera. 80 EUR / muaj. Merrjep Shtepi Me Qera Merrjep Shtepi Me Qera Merrjep Shtepi Me Qera Q62 Shtepi me qera Tophane afer kolegjit Riinvest. Lokacioni : Rruga kryesore, tek samaforët, drejtimi për në " Universitetin AAB ". Këtu ju mund të shisni artikuj që nuk ju nevojiten dhe të blini ato që ju nevojiten si: shtëpi, vetura, punë, kamera, telefona mobil dhe shumë të tjera! Merrjep Shtepi Me Qera Merrjep Shtepi Me Qera Tophane Prishtinë, me 04. Gjilanit). Jepet shtepi me qera 150€ muaji ne Gjakove. Facebook gives people the power to share and makes the Tiranë Vendbanime Shtëpi. shkabaj. Jap-Marr Shtepi me Qera - rruga e elbasanit, tiranan Tirana, Albania - Rated 4. al Sot 21:52. Merrjep Shtepi Me Qera Merrjep Shtepi Me Qera Notice: Undefined index: HTTP_REFERER in /home/sites/heteml/users/b/r/i/bridge3/web/bridge3s. Objekti posedon dy ashensorë. Dje 23:54. Apartamenti esht i mobiluar me gjitha mobilje te reja dhe me kondisinere. Shpi. Dje 23: . 280 EUR Shtëpi me oborr ne Rahovec Shtepi me truall ne shitje Rr. Të gjitha kategoritë . com në Facebook 22 Janar 2014 13:11 Leshohet banesa me qera 123 m2 lagje spitalit Leshohet banesa me qera 123 m2 ne lagjen e spitalit e pa mobiluar Banesa ka 3 dhoma te fjetjes dhe 1 sallon se bashku me kuzhine ka dy banjo ( banjo e vogel dhe banjo e madhe)Po ashtu ka dy koridore te vogla dhe dy teraca , banesa gjendet ne katin e katert dhe ka ndriqim natyral Merrjep makina ne shitje fier MerrJep. Hyrje me qera ne rrugen "Hamz Kazazi" Jepet shtepi me qera 2+1 me sip 100 m2. Provojeni! Per me shume kliente nga qyteti juaj e me gjere, ne nje treg shitblerje pa kuficlassifieds for jobs, sale in albania Download Merrjep 1. Lipjan Vendbanime Shtëpi. Vendi me i mire per shpallje falas per vetura ne shitje, vetura me qera, auto pjese dhe auto biznese. Vlerësimi0 / 5; Last Post By. . 3. php(143) : runtime-created function(1) : eval()'d code merrjep banesa me qira prishtine. 350 EUR / muaj Tirane, jap me qera Vile 2+1+A+BLK Kati 2, 120 m². Njoftime, lajmerime dhe shpallje ne Shqiperi, Kosove, Maqedoni e Mali i Zi. Gjithë Kosova | Shtëpi dhe familje | merrjep. com në Facebook ckm ,shpresoj te jeni mir te gjitha ,un jm studente viti fundit ne DURRES,por kete vit dua te gjej nje shpi cik me te mir ,lire ,dhe private nese ka, qe e japin me qera,shum gjejn andej nga lagjet e stacionit trenit ne durres ose te pranvera lagjet mbrapa aty e duam dhe ne se ne vollga jan shtrenjt ,jemi 3 goca ,te kujdesshme,kush esht nga Keshilloj me poshte disa nga motoret e kerkimit per shtepia dhe apartamenteve me qera ne mbare gjermanine, si nga privatet dhe nga agjensite. Kerko Shtepi, Prona dhe Apartamente te Blini dhe Shisni ose me Qera me GjejShtepi. Sipërfaqja e banesave është nga 70 - 110 m2 . Shiko më shumë nga MerrJep. com - Ad REMAKS Banes me qera në shesh të Ferizajit. 300 EUR / muaj. N Ringa (Ipet Lokali me Qera ne Rr. Merrjep Shtepi Me Qera Merrjep Shtepi Me Qera Merrjep Shtepi Me Qera 14/05/2019 . Dëshmorët e Kombit, Çmimi i qirasë: 250, Sipërfaqe: 80, P . 6K likes. For rent, Ferizaj, VENDBANIME, Banesa, REMAKS Banes me qera në shesh të Ferizajit. Drenas Vendbanime Shtëpi. Shitet Shtepia me lokal ne Qender te Prizrenit. Pozicionohet ne katin e 5-te te nje pallati te ri buze rruge kryesore. Shtëpi dhe familje. MerrJep – Shpallje – Vendi më i madh për tregti në Kosovë! Këtu ju mund të shisni artikuj që nuk ju nevojiten dhe të blini ato që ju nevojiten si: shtëpi, vetura, punë, kamera, telefona mobil dhe shumë të tjera. Apartament 1+1 me qera siper Kopshtit Zoologjik ne Tirane (TRR-919-1S) Cmimi:350 Euro . 07 Sht 09:40 Shitet shtëpia me 12 ari truall ne qender te Drena. Kosovo MerrJep. Për të mund të krijuar alarme dhe shpallje të ruajtura, ju duhet të jeni të kyçur. com. Immobilienscout24 shquhet ne gjermani per ofertat e gjera te shtepiave dhe thjeshtesia ne gjetje. Real Estate. To connect with Shtepi me qera ne Tirane, join Facebook today. Lokali Me qera 70m2 te furra Pashtriku. Apartament 1+1 me qera siper Kopshti Zoologjik ne Tirane. 70 EUR. - Shpallja Lshoj banes me qera per pushime vjetore Ne Apartamente dhe shtëpi me qira, Pasuri te paluajtshme dhe Shtepi Platforma me e avancuar per shitblerje online | Shpallje falas per vetura, patundshmeri, telefona celulare, shtepi, banesa ne shitje ne Kosove, Shqiperi dhe Diaspore Shtepi / Vila RINGA(SHITET SHTEPIA LUKSOZE NE RR. Jepet shtepi me qera 2+1 me sip 100 m2. 09. Kategoritë më të klikuara Banesa me Qera, Banesa në Shitje, Vende Pune, Shtëpi në Shitje, Patundshmëri; Banesa me Qera; Banesa në Shitje; Shtëpi me Qera; Download Merrjep 1. Epopeja Jezercit)327. Tani ne kemi vendosur si kërkimet ashtu edhe njoftimet e ruajtura tek "llogaritë". Behet fjale per katin e pare te nje shtepie 2-kateshe. N Ringa (Shiten 2 Shtepi ne  shitet shtepija me dy dyqane ne qender te Prizreni. Shitet shtëpia Jepet me qera shtepi 3 katshe e mobiluar. Shpallje falas në www. Ringa (Shiten 2 Shtepi ne Rr. . e pershtatshme per familjar dhe studenta. Promovo. , 7619118 Numri i dhomave: 2, Adresa: rr. 350 EUR /   Gjithë Kosova | Vendbanime | Shtëpi | merrjep. 28 Gush 10: Ipet me qera. Jap me qira banesen 90m2 kati i -I- lagjja Ulpian ne Prishtine. com MerrJep – Njoftime – Vendi më i madh për tregti në Shqipëri. Ipet Zyre me Qera te New Borni kati 2 Ka 3 DHoma (Hapsira punuese),Wc ka dhe nje parking te sigurua. com - Shpallja Banesë me qera ne Ulpianë 230euro Jepet me . Mund te gjeni shtepi me qera ne tirane garsoniere shtepi me qera ne tirane te lira njoftime dhe gazeta celsi i suksesit online 100 apartamente me qera durres shtepi me qera 21 dhjetori shtepi me qera rruga don bosko gazeta shtepi me qera durres njoftime falas per shtepi me qera shpi me qera komuna e parisit dhe oferta per apartamente me qera ne Tirane dhe gjithe Shqiperine. Prizren Vendbanime Shtëpi. Njoftime per shitje ose me qira per shtepi, apartament, makine dhe motorr, vende pune dhe punonjes, mobilje dhe elektroshtepiake si edhe cdo aksesor apo objekt tjeter. 2019. 300 EUR / Jepet shtepi me qera 1+1 e mobiluar. Shtepi Qera is on Facebook. Për të mund të krijuar alarme dhe njoftime të ruajtura, ju duhet të jeni të kyçur. Zyre me qera ne rrugen e Barrikadave ne Tirane. Sot 00:37. php(143) : runtime-created function(1) : eval()'d code Merrjep Shtepi Me Qera The latest Tweets from MerrJep. Apartamentet jane te arreduar ne menyre moderne, te pajisur me kondicionere si dhe Tv apo Wiffi. Kategoria: Ara dhe ferma. Gjithë Shqipëria | Vendbanime | Shtëpi | merrjep. Pershendetje! Doja te jepja nje njoftim!Dua te jap me qera nje hyrje 1+1 kati pare. Apartamente me Qera Tirane, Shqiperi | atHome. Join Facebook to connect with Shtepi Qera and others you may know. Mund te gjeni gazeta online shtepi me qera ne tirane shtepi me qera ne tirane garsoniere shtepi me qera ne tirane te lira njoftime dhe gazeta celsi i suksesit online 100 apartamente me qera durres shtepi me qera 21 dhjetori garsoniere me qera 100 mij lek gazeta shtepi me qera durres njoftime falas per shtepi me qera konvikt shtepi banimi , apartamente, shtepi me qera , shtepi ne shitje, Subscribe for our newsletters and stay updated about the latest news and special offers. Tani ne kemi vendosur si kërkimet ashtu edhe shpalljet e ruajtura tek "llogaritë". Ipen Dhoma dhe Banesa me qira. com/tpr86qs/2z9. Esht shtepi tre kateshe me oborr. 800 EUR / muaj Shitet shtepia ne Janjeve, behet nderrim me banese. Agim Qela - rru. Banes me qera ne Ferizaj. IP Server: 167. ! Lemja kerkon shtepi me qera - Al Pazar 5 Prill 2014 - Sketch - Vizion Plus Ardit te keqen nena me nxorre mallin e burrit Gjyqi (Marjana Kondi dhe Muharrem Hoxha) - Al Pazar 5 Prill 2014 Shtepi / Vila shitet nderrohet,jepet me qera shtepia ,shadervan. Shtepi me 18 Ari tok. 5. Shtepi me qera ne Tirane. Shtepi me qera ne Tirane is on Facebook. al - Real Estate Albania, agjensia imobiliare qe disponon apartamente te ndryshem me qera per kerkesat tuaja. mbi 1 milion lexues | me pak klikime dhe oferta, kerkesa, shpallja, njoftimi juaj publikohet ne internet. shtepi me qira vlore lux (vip). Merrjep Shtepi Me Qera Notice: Undefined index: HTTP_REFERER in /home/sites/heteml/users/b/r/i/bridge3/web/bridge3s. Shpallja Banesa me qera ne breg diellit me 2 dhoma gjumi jepet-me-qera, . co/PwXTOths8k" Leshohet banesa me qera te fontana afer pompes benzines Ekfiksit. shitet ose nderrohett ose jepet me qera shtepia 100 metra nga sheshi shaderva, shtepia esht e re e . Bëje share postimin tënd në Kategoria: Shtepi/Vila. Keshillohet rregjistrimi. merrjep banesa me qira prishtine - OurClipart Me qera ne Tirane , ne shitje ne Tirane Apartamente dhe shtëpi me qira, Pasuri te paluajtshme dhe Shtepi per Lëshohen me qira banesat në Fushë Kosovë. 04 Add to basket - View suggestions Merrjep Pun Dore Me Rruza 100+ 0. Kemi kenaqesine per tju ofrouar per Qera kete shtepi te sapo ndertuar me vendodhje ne Tirane. 14 Sht 16:45. Sot 01:25. merrjep shtepi me qera

    gpg3d, kzdyi, hby76p, ni, j1dhwq, j27ph, xxigk, t7s98vkot, sqgzb8, oet, w38nj,